Apie mus

Fotopledai – internetinė platforma, kur lengvai greitai ir patogiai sukursite ar įsigysite dizainerių pagamintą originalią šventinę dovaną skirtą artimiesiems, kurią lydės nepamirštamos emocijos ir įspūdžiai.

Fotopledas – puiki dovana, kuri tiks: gimtadieniui, įkurtuvėms, išleistuvėms ar net Šv. Valentino dienai..! Tapk originalios dovanos kūrėju!

Fotopledas – unikalus pačių susikurtas namų akcentas. Tapk originalios dovanos kūrėju!

Minkštas ypatingai švelnus ir malonus liesti pledo audinys lenktais krašteliais, neabejotinai atras vietą Jūsų namų interjere. Pasitelkę savo mažųjų dailininkų kūrybiškumą, fantaziją jaukų pleduką paversite esminiu namų interjero akcentu.

Piešiniu ar įsimintina akimirka perkelta ant fotopledo, sukursite originalią įkurtuvių ar šventės dovaną skirtą artimiesiems, kurią lydės nepamirštamos emocijos ir įspūdžiai.

Dėl individualaus maketavimo ar nestandartinio užsakymo susisiekite su mumis el. paštu: info@dizaino.lt, Mob. +370 611 10252

MB „Reklamos taškas“, įmonės kodas 305176966, Kauno Kūrybinių Industrijų Centras – ARTKOMAS, Radvilėnų pl. 1B, 44151 Kaunas